info@cero.ir    09010318948   
محصولات دانلودی سرو

راهنمای کامل خرید از سایت محصولات دانلودی سرو

به وبسایت خرید فایلهای دانشجویی و دانش آموزی (تحقیق، مقاله، پروژه، پایان نامه، مبانی نظری، طرح توجیهی و...) خوش آمدید. در این بخش از سایت راهنمای جامعی از نحوه خرید و دانلود مجدد تحقیقات و مقالات خریداری شده از سایت را خدمتتان ارائه می دهیم.

برای شروع؛ شما وارد یکی از فروشگاهها و یا صفحات اصلی وبسایت ما به آدرس https://cero.ir شده اید.

فرض بر اینست که به صفحه ی توضیحات فایلی مانند تصویر زیر وارد شده اید. با اسکرول به پایین صفحه؛ اطلاعات و توضیحات کاملی از محصول خریداری شده را مشاهده میکنید که از متن پروژه و یا هر فایل دیگر که قصد خرید آنرا دارید برداشته شده است، توضیحات آنرا به دقت مطالعه کرده و به پایین صفحه می رسیم.


روشهای خرید فایل دانلودی در cero.ir

بطور کلی دو روش در محصولات دانلودی سرو برای خرید وجود دارد. خرید با کارت بانکی و درگاه اینترنتی - خرید با ارز دیجیتال

در انتهای صفحه همانند تصویر بالا لینک خرید و فایلهای مرتبط با موضوع مشاهده می شود که می توانید بر روی هر یک کلیک کرده و توضیحات آنرا خوانده و دانلود کنید.

صفحه توضیحات فایل دانلودی

شیوه های خرید در محصولات دانلودی سِرو | بازاریابی اینترنتی تحقیقات دانشجویی


خرید فایل با ارز دیجیتال

با کلیک بر روی گزینه ی خرید با ارز دیجیتال می توانید فایل را با رمز ارز trx بصورت خودکار خرید کنید. بدین جهت روی این گزینه کلیک کنید. در این بخش توضیحات کاملی ارائه گردیده که باید رعایت شود. کمترین مقدار ترون به ازای فایل نیز آورده شده که باید کمتر از آن واریز نکرده باشید.

ابتدا اطلاعات شخصی خود شامل نام، ایمیل (بدون www) و موبایل را وارد کنید. سپس رسید تراکنش که همان txId می باشد و پس از واریز در شبکه ترون ارائه می شود را وارد کنید.

با کلیک روی گزینه تایید و در صورت تکمیل صحیح اطلاعات، پس از چند ثانیه شما به صفحه دانلود آنی و مستقیم فایل ارجاع داده خواهید شد.

روش خرید فایل با رمز ارز ترون trx

خرید تحقیقات با کارت بانکی

تذکر 1 قبل از خرید فیلتر شکن خود را خاموش کنید

چنانچه روی گزینه خرید و دانلود آنی فایل کلیک کنید به صفحه خرید ارجاع داده می شوید.

در این صفحه گزینه های مورد نظر که ضروری می باشند ایمیل (بدون www) می باشد. و وارد کردن موبایل و نام اختیاری است.

همچنین می توانید با کلیک روی گزینه توضیحات فایل به صفحه توضیحات محصول دانلودی بروید.

با کلیک روی گزینه خرید به درگاه بانکی وصل میشوید. در صفحه ی درگاه بانکی (که خارج از دسترس و کنترل سایت سرو می باشد) اطلاعات خود را تکمیل نموده و گزینه پرداخت یا خرید را بزنید.

تذکر 2 از رفرش (بارگزاری مجدد) صفحه یا خروج از آن قبل از تکمیل مراحل خرید خودداری کنید

خرید پروژه و پایان نامه ها با کارت بانکی

صفحه درگاه بانکی

صفحه دانلود فایل

پیگیری و دانلود مجدد فایلهای از قبل خریداری شده

چنانچه شما از قبل سفارشی برای خرید مقالات و فایلهای دانلودی در سایت ثبت کرده باشید می توانید مجدد آنها را بصورت آنی دانلود کنید.

برای این کار به پایین هر صفحه ای که در آن هستید بروید. روی یکی از گزینه های  ورود به سامانه و یا  سفارشات من مانند تصویر زیر کلیک کنید.

در اینجا ایمیل (بدون www) و رمز ورود (پس از خرید بصورت خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. .

تذکر 3 : اگر ایمیلی را مشاهده نکردید لطفا پوشه هرزنامه یا اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید چون ممکن است بصورت اشتباهی ایمیل ارسال شده به این پوشه ها وارد شود) خود را وارد کنید

لینکهای ورود به سایت

صفحه ورود

فراموشی رمز و دریافت مجدد آن

چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی گزینه ی رمز عبور را فراموش کرده ام کلیک کنید در اینجا ایمیل (بدون www) خود را وارد کنید (گزینه خریدار هستم را تغییر ندهید و بگذارید فعال و سفید باشد). رمز عبور خودکار به ایمیل شما ارسال می شود (اگر ایمیلی را مشاهده نکردید لطفا پوشه هرزنامه یا اسپم ایمیل خود را نیز بررسی کنید چون ممکن است بصورت اشتباهی ایمیل ارسال شده به این پوشه ها وارد شود).

حال می توانید با بازگشت به صفحه ی ورود و درج ایمیل (بدون www) و رمز عبور دریافت شده، به لیست سفارشات پرداخت شده و پرداخت نشده ی خود در سایت سرو دسترسی داشته باشید.

در لیست سفارشات پرداخت شده با کلیک روی آیکون دانلود، هریک از آنها را دانلود کنید.

در لیست سفارشات پرداخت نشده با کلیک روی آیکون خرید، هریک از آنها را خرید و دانلود کنید.

تذکر 4 : لطفا توجه کنید که فایلهای دانلود، جهت کاهش حجم بصورت زیپ فشرده شده اند و برای باز کردن آنها باید از نرم افزار رایگان وین رار استفاده کنید (winrar کارکرد بسیار آسانی دارد و برای هر سیستمی ضروری است و از سایتهای ایرانی نیز قابل دانلود است)

فراموشی رمز دریافت ایمیل

سفارشات خرید

میتوانید از کانال تلگرام ما انواع نسخه های winrar را دانلود کنید. این کانال صرفا در چند پست جهت به اشتراک گذاری این نرم افزار راه اندازی شده است

@ceroirSupport

https://t.me/ceroirSupport

موفق باشید.